Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Apps Anobic Rating Heureka.cz Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO Anobic VTF Anobic 9500 Pro Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Air Anobic 7000 Partner Lux 2 jazykový komunikátor Evolveo Q8 skener Překladače Anobic PC Translator Soeks Anobic Translator ANOBIC VT ASK soeks Tablet Element Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air jazykový komunikátor EVOLVEO Q8 LTE Anobic Anobic TS ectaco Anobic prekladač Dětský výukový tablet Překladač Anobic 7000 Anobic 8000 Pro vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Překladač Anobic TL Evolveo Q9 Překladač infografika ectaco info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000SK Anobic 4000 Ekotester GreenTest mapy Anobic 5000 Apps Duolingvo Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 výukový tablet vyuka Scanmarker Anobic VT Anobic 9000 Pro TOP5 Překladač Anobic TS. ECTACO ruggear Anobic 6000S Runbo Překladač Anobic Překladač ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Anobic Green Test ECO Kapesní překladač Anobic ekotester Soeks akce Jazykové a vzdělávací programy Ekotestr Soeks Slovnik Anobic Anobic 4000 raj-elektra.cz Travel Runbo anobic Apps Memrise Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Anobic 6000 Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky