Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Scanmarker skener Překladač Anobic TL Tablety Anobic ST akce Anobic 8000 Pro info ECTACO Soeks Runbo Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Partner Lux 3 software ECTACO Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE TOP5 Překladače Anobic Travel Runbo jazykový komunikátor Výukový tablet Anobic ST Anobic VT ECTACO Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Apps Anobic Anobic VT ASK Překladač ECTACO Tablet Element anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. PC Translator Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Jazykové a vzdělávací programy Překladač Green Test ECO Anobic 5000SK Anobic Translator ectaco Anobic 5000 Anobic 6000 soeks Anobic TS vreckový překladač řeči vyuka jazyková znalost Anobic 6000S Partner Lux 2 ekotester Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Dětský výukový tablet Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco Ekotestr Soeks ruggear Rating Heureka.cz výukový tablet mapy Výukový Tablet raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro Apps Memrise Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky