Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Anobic 6000S Překladače Anobic skener vreckový překladač řeči Anobic 7000 Tablet Element Scanmarker Air v App Storu... raj-elektra.cz Překladač Anobic Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Překladač ECTACO ectaco výukový tablet Anobic TS Apps Duolingvo TOP5 Scanmarker Air jazyková znalost info ECTACO Anobic 4000 Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Air ruggear Runbo infografika ectaco jazykový komunikátor Anobic Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Soeks Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Partner Lux 2 Anobic prekladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST Anobic VT anobic PC Translator Anobic VT ASK Anobic VTF Tablety Anobic ST akce Apps Memrise Scanmarker soeks Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic TT Výukový Tablet ekotester Soeks ANOBIC VT ASK Překladač Anobic 9500 Pro Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic Translator mapy Anobic 5000SK Anobic software ECTACO Anobic 5000 Anobic 6000 Partner Lux 3 vyuka Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy Travel Runbo Rating Heureka.cz Apps Anobic Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Green Test ECO Ruggear 500 a vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky