Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Evolveo Q8 Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 Anobic Translator Anobic VT Překladač Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Hovoriaci vreckový překladač řeči TOP5 ekotester Soeks Slovnik Anobic vyuka Výukový tablet Anobic ST Soeks Anobic 6000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. mapy skener Runbo Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Anobic Jazykové a vzdělávací programy ECTACO jazykový komunikátor Scanmarker Anobic 9500 Pro Apps Anobic Scanmarker Air infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Anobic 8000 Pro Tablet Element Rating Heureka.cz ANOBIC VT ASK Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Ekotestr Soeks Evolveo Q9 ectaco Anobic TS Anobic prekladač Anobic 7000 PC Translator Ruční skener ScanMarker Air Překladače Anobic Apps Memrise jazyková znalost Překladač ECTACO Ekotester GreenTest Výukový Tablet Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Travel Runbo ruggear vreckový překladač řeči Překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Green Test ECO akce výukový tablet Partner Lux 3 Anobic 6000S Anobic 5000SK info ECTACO Partner Lux 2 software ECTACO anobic raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky