Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Evolveo Q8 Anobic 4000 Evolveo Q9 Hovoriaci vreckový překladač řeči ekotester Soeks Rating Heureka.cz Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči Překladač Anobic akce Travel Runbo Anobic 9000 Pro Výukový tablet Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Tablety Anobic ST software ECTACO mapy Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Translator Partner Lux 3 Runbo EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy Anobic VTF Výukový Tablet Anobic VT ASK Anobic 5000 skener Kapesní překladač Anobic Anobic VT Anobic 5000SK soeks Anobic TS Ekotestr Soeks info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor TOP5 ANOBIC VT ASK Anobic 6000S raj-elektra.cz Překladač Anobic 7000 Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Apps Memrise Překladač Anobic TL výukový tablet Scanmarker Air Anobic 7000 Překladač ECTACO anobic ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost ruggear Soeks Partner Lux 2 Překladač Anobic TS. infografika ectaco Anobic 9500 Pro Green Test ECO Anobic prekladač Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vyuka Elektronické překladače ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element Anobic 8000 Pro PC Translator Dětský výukový tablet Překladač Anobic Anobic 4000 Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker jazykový komunikátor Anobic Slovnik Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky