Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
ekotester Soeks akce Ekotestr Soeks mapy TOP5 Anobic prekladač Překladač Anobic TS. soeks Anobic 7000 Anobic VT Anobic VT ASK Anobic 5000SK Překladač Anobic vyuka Soeks Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Anobic ECTACO Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablet Element Anobic 4000 Anobic 6000 Slovnik Anobic software ECTACO Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Green Test ECO Překladač Anobic 7000 Překladače Anobic Anobic 9000 Pro Anobic 8000 Pro Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Scanmarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablety Anobic ST Výukový Tablet Ruggear 500 a vyuka Rating Heureka.cz ectaco Scanmarker Air infografika ectaco Travel Runbo info ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči vreckový překladač řeči anobic Ekotester GreenTest Překladač Apps Anobic ruggear PC Translator Anobic TS Evolveo Q8 Apps Memrise Runbo Dětský výukový tablet výukový tablet Anobic 5000 Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo Překladač Anobic TL Anobic Translator Partner Lux 3 jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Překladač ECTACO Anobic skener raj-elektra.cz jazykový komunikátor
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky