Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Runbo ECTACO jazykový komunikátor Ekotester GreenTest Partner Lux 3 Anobic 8000 Pro Anobic 9500 Pro Anobic 9000 Pro infografika ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Apps Memrise Anobic Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000SK Anobic VT vyuka Dětský výukový tablet Soeks ekotester Soeks Slovnik Anobic vreckový překladač řeči soeks EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 Apps Anobic anobic Anobic TS ANOBIC VT ASK Anobic VT ASK Ekotestr Soeks info ECTACO Překladač ECTACO Překladač Anobic Scanmarker Air Evolveo Q9 software ECTACO Anobic prekladač Tablet Element raj-elektra.cz akce Travel Runbo Výukový Tablet Elektronické překladače Anobic 6000 Anobic VTF Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT skener ectaco PC Translator Rating Heureka.cz TOP5 Apps Duolingvo Překladače Anobic Scanmarker mapy Jazykové a vzdělávací programy ruggear Kapesní překladač Anobic výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Anobic 5000 Anobic Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Green Test ECO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL jazyková znalost
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky