Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Překladač Anobic TL Soeks EVOLVEO Q8 LTE anobic Slovnik Anobic Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 ruggear Dětský výukový tablet Anobic 5000 Anobic 7000 software ECTACO Tablet Element Výukový tablet Anobic ST skener Překladač Travel Runbo Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic prekladač Anobic VT ASK ECTACO Anobic 5000SK Jazykové a vzdělávací programy infografika ectaco Scanmarker Anobic TS Ruční skener ScanMarker info ECTACO jazykový komunikátor Anobic Výukový Tablet jazyková znalost Překladač Anobic TS. Anobic 9500 Pro Anobic 4000 ectaco mapy Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air raj-elektra.cz Apps Duolingvo Runbo Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 3 Ekotestr Soeks Green Test ECO vyuka Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač ECTACO Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 Tablety Anobic ST Evolveo Q8 výukový tablet Anobic VTF vreckový překladač řeči TOP5 Překladače Anobic Rating Heureka.cz Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic 9000 Pro Anobic Translator Překladač Anobic Elektronické překladače ANOBIC VT ASK Scanmarker Air v App Storu... ekotester Soeks PC Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. soeks Evolveo Q9 akce Apps Anobic Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky