Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker skener jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator Anobic VT Anobic 6000S soeks ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Travel Runbo Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest Apps Memrise Překladač ECTACO Scanmarker Air v App Storu... raj-elektra.cz Anobic 8000 Pro Anobic VTF Anobic 5000SK Překladač Anobic TL Anobic VT ASK Apps Anobic PC Translator Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic Tablet Element Anobic 9000 Pro Runbo Green Test ECO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic prekladač Scanmarker Air ectaco ECTACO Scanmarker Anobic TS Rating Heureka.cz Tablety Anobic ST Překladač mapy Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 Anobic Překladače Anobic vyuka Výukový Tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST Anobic 5000 Elektronické překladače Evolveo Q9 Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000 anobic Anobic 7000 výukový tablet Slovnik Anobic EVOLVEO Q8 LTE ekotester Soeks akce Anobic 9500 Pro Překladač Anobic Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. software ECTACO TOP5 Anobic 4000 Apps Duolingvo ruggear info ECTACO infografika ectaco Ekotestr Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky