Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Anobic Translator Scanmarker Air v App Storu... Elektronické překladače Anobic Rating Heureka.cz Green Test ECO Anobic 4000 Runbo Apps Duolingvo Anobic prekladač info ECTACO anobic Anobic VTF Anobic 7000 vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker vyuka Anobic 6000 Překladač Anobic TL raj-elektra.cz Slovnik Anobic Anobic 8000 Pro ruggear Anobic 5000SK Evolveo Q8 Tablet Element Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Překladač Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TOP5 jazykový komunikátor Anobic skener Ruggear 500 a vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Partner Lux 2 soeks akce Travel Runbo PC Translator Anobic 6000S Překladače Anobic Ekotestr Soeks Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Air software ECTACO mapy ekotester Soeks Anobic VT Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE ectaco Scanmarker Tablety Anobic ST Apps Memrise Partner Lux 3 Anobic VT ASK Překladač ECTACO Překladač Anobic 7000 ECTACO Apps Anobic Anobic 9500 Pro Scanmarker Air jazyková znalost infografika ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ANOBIC VT ASK Ekotester GreenTest Dětský výukový tablet Evolveo Q9 výukový tablet Anobic TS Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky