Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TL ANOBIC VT ASK Anobic VTF Travel Runbo Výukový Tablet Scanmarker Air Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. Anobic VT Anobic 6000S Partner Lux 2 Anobic 7000 vyuka Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Překladač Anobic 7000 Anobic 6000 Anobic 9500 Pro mapy Anobic 8000 Pro Tablet Element EVOLVEO Q8 LTE Výukový tablet Anobic ST Dětský výukový tablet akce Anobic 5000SK Partner Lux 3 jazykový komunikátor jazyková znalost software ECTACO Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vreckový překladač řeči Anobic VT ASK ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Ekotestr Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči ectaco Kapesní překladač Anobic TT Evolveo Q9 Anobic prekladač anobic Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Překladač Anobic 5000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 TOP5 Anobic TS Překladač Anobic Anobic ekotester Soeks Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. raj-elektra.cz Scanmarker ruggear Elektronické překladače Runbo Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic Rating Heureka.cz Soeks soeks Ruční skener ScanMarker Air Ekotester GreenTest infografika ectaco Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 skener info ECTACO výukový tablet Anobic Translator Apps Duolingvo Apps Memrise PC Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky