Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
vyuka infografika ectaco ectaco Anobic 7000 Ekotestr Soeks Partner Lux 3 Anobic 5000 Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... info ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Soeks Překladač Anobic TS. jazyková znalost Partner Lux 2 Překladače Anobic anobic Scanmarker Air výukový tablet Anobic TS Kapesní překladač Anobic Slovnik Anobic akce Anobic 4000 jazykový komunikátor raj-elektra.cz Ekotester GreenTest Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro TOP5 software ECTACO Apps Duolingvo vreckový překladač řeči Tablet Element Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000S Anobic 6000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT Anobic VT ASK ECTACO Ruční skener ScanMarker Rating Heureka.cz Evolveo Q8 Scanmarker Anobic ruggear Ruční skener ScanMarker Air soeks Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet Anobic 5000SK Travel Runbo Evolveo Q9 Elektronické překladače Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Translator Dětský výukový tablet mapy Apps Memrise skener Green Test ECO ekotester Soeks EVOLVEO Q8 LTE Překladač jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic 7000 PC Translator Anobic 4000 Anobic prekladač Anobic 9000 Pro Tablety Anobic ST Překladač ECTACO Anobic VTF Překladač Anobic TL ANOBIC VT ASK Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic TT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky