Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
akce Anobic Translator Travel Runbo Anobic 5000SK skener infografika ectaco TOP5 výukový tablet Ekotestr Soeks jazyková znalost ruggear Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic ekotester Soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic 9000 Pro Překladač Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL software ECTACO Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic TS. Tablet Element Výukový Tablet Překladače Anobic Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. anobic Ruční skener ScanMarker mapy Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic 4000 Překladač Anobic Překladač ECTACO Runbo Ruční skener ScanMarker PC Translator Kapesní překladač Anobic TT Apps Anobic raj-elektra.cz vyuka Scanmarker Air info ECTACO Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Anobic VT ASK Anobic TS Anobic 5000 EVOLVEO Q8 LTE Anobic 8000 Pro Partner Lux 3 Green Test ECO Tablety Anobic ST ectaco Ekotester GreenTest Evolveo Q8 Scanmarker Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Soeks Partner Lux 2 Anobic 6000 Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q9 ECTACO Anobic VT Anobic 6000S Hovoriaci vreckový překladač řeči vreckový překladač řeči soeks Anobic 7000 Anobic prekladač Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky