Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Travel Runbo ruggear Partner Lux 2 Rating Heureka.cz Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic Překladač ectaco Runbo Tablety Anobic ST Překladač Anobic 7000 Anobic 5000 Anobic VT mapy Anobic VT ASK Jazykové a vzdělávací programy Anobic Tablet Element Ekotester GreenTest skener Překladač ECTACO Anobic 4000 Anobic 7000 Anobic 9000 Pro akce Evolveo Q8 Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vyuka EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 raj-elektra.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 3 soeks infografika ectaco Překladač Anobic TS. Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000 Anobic TS výukový tablet PC Translator Slovnik Anobic info ECTACO jazyková znalost TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TL Scanmarker ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Anobic prekladač Anobic 6000S ECTACO Apps Duolingvo Anobic 5000SK Výukový Tablet Green Test ECO vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Soeks Ruggear 500 a vyuka Překladače Anobic Dětský výukový tablet Překladač Anobic anobic software ECTACO Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic Anobic Translator Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q9 Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic TT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky