Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Anobic 5000 akce mapy ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic jazykový komunikátor Jazykové a vzdělávací programy Překladač Překladač Anobic 7000 Elektronické překladače Anobic 9000 Pro skener Anobic 7000 Anobic VT Travel Runbo ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TL Anobic 4000 Slovnik Anobic Dětský výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladače Anobic Tablet Element Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Anobic Anobic TS TOP5 infografika ectaco Anobic 9500 Pro Scanmarker Air v App Storu... raj-elektra.cz Anobic Translator ruggear Kapesní překladač Anobic Výukový Tablet Partner Lux 2 software ECTACO Apps Anobic Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT Anobic VTF Anobic 4000 Scanmarker Anobic 6000 Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker vyuka Apps Duolingvo Green Test ECO Evolveo Q9 Partner Lux 3 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Rating Heureka.cz PC Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TS. anobic Anobic 6000S soeks Scanmarker Air ectaco vreckový překladač řeči info ECTACO Ekotester GreenTest Ekotestr Soeks výukový tablet jazykový komunikátor Anobic ekotester Soeks Anobic VT ASK Soeks Runbo Apps Memrise Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic prekladač Anobic 5000SK EVOLVEO Q8 LTE jazyková znalost Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky