Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Ruční skener ScanMarker Anobic VT skener Travel Runbo Anobic 6000 Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air Překladač Anobic 7000 Evolveo Q9 jazykový komunikátor Anobic anobic jazykový komunikátor Dětský výukový tablet mapy Výukový Tablet Anobic 8000 Pro Anobic prekladač Rating Heureka.cz Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 7000 Anobic 5000SK ekotester Soeks info ECTACO Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO ectaco Anobic Apps Memrise Anobic 9500 Pro Anobic TS Překladač Anobic TL Překladač Partner Lux 3 PC Translator ECTACO Apps Anobic akce Scanmarker Air v App Storu... Elektronické překladače software ECTACO soeks Anobic 4000 jazyková znalost výukový tablet Překladače Anobic Green Test ECO Anobic Translator Runbo Evolveo Q8 Partner Lux 2 Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Slovnik Anobic EVOLVEO Q8 LTE Ekotester GreenTest vyuka Anobic 5000 Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz Anobic VTF vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Ekotestr Soeks Apps Duolingvo infografika ectaco Tablety Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic Soeks Překladač Anobic Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT ANOBIC VT ASK TOP5 jazykový komunikátor Evolveo Q8 ruggear Scanmarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky