Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TL Slovnik Anobic Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Air Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Tablety Anobic ST ANOBIC VT ASK Partner Lux 2 software ECTACO Překladače Anobic Výukový Tablet Scanmarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VTF Překladač Anobic TS. Anobic VT Anobic prekladač ekotester Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000SK soeks Anobic 6000 Green Test ECO Jazykové a vzdělávací programy Anobic 4000 Apps Duolingvo Apps Memrise Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Evolveo Q8 ECTACO Rating Heureka.cz Scanmarker Air v App Storu... Tablet Element Anobic 6000S ectaco Výukový tablet Anobic ST Anobic Apps Anobic jazykový komunikátor infografika ectaco vreckový překladač řeči Překladač PC Translator Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air akce ruggear Travel Runbo TOP5 Evolveo Q9 Anobic 9000 Pro Ruggear 500 a vyuka mapy Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet Partner Lux 3 raj-elektra.cz anobic info ECTACO Ekotestr Soeks Překladač ECTACO Anobic TS Anobic VT ASK Anobic Translator Ruční skener ScanMarker jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 Elektronické překladače Anobic 8000 Pro Evolveo Q8 Překladač Anobic skener výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vyuka Anobic 9500 Pro Soeks Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky