Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Apps Anobic Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ECTACO Evolveo Q8 Apps Duolingvo ruggear Apps Memrise vyuka Anobic 6000 ekotester Soeks Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Výukový Tablet Runbo mapy EVOLVEO Q8 LTE PC Translator Rating Heureka.cz Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker skener ectaco Evolveo Q9 anobic Překladač Soeks Tablety Anobic ST Travel Runbo Anobic 8000 Pro ANOBIC VT ASK TOP5 soeks Anobic VT výukový tablet Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic 7000 info ECTACO Scanmarker Air Ekotestr Soeks raj-elektra.cz Překladač ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000 Anobic VT ASK Anobic Translator Scanmarker Anobic TS Anobic 6000S Překladače Anobic jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Slovnik Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 vreckový překladač řeči akce Partner Lux 2 Tablet Element Ekotester GreenTest Anobic 9000 Pro software ECTACO Překladač Anobic Anobic 9500 Pro jazyková znalost infografika ectaco Výukový tablet Anobic ST Anobic prekladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TS. Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky