Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Překladač Anobic Ekotestr Soeks Apps Duolingvo Výukový tablet Anobic ST Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Anobic Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic Elektronické překladače anobic ruggear vyuka Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK skener Anobic 9500 Pro Slovnik Anobic software ECTACO Evolveo Q9 Rating Heureka.cz Výukový Tablet Dětský výukový tablet Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Translator Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL ectaco akce Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Tablety Anobic ST Tablet Element PC Translator Anobic prekladač mapy jazykový komunikátor Anobic TOP5 Překladač Anobic 7000 Ekotester GreenTest EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 2 Anobic 6000 Scanmarker Travel Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000 Překladač Anobic 9000 Pro ECTACO soeks raj-elektra.cz jazyková znalost Scanmarker Air jazykový komunikátor Anobic VT Anobic TS Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy Kapesní překladač Anobic TT infografika ectaco Anobic 5000SK info ECTACO Anobic 6000S ekotester Soeks Soeks Anobic 8000 Pro Runbo výukový tablet Ruggear 500 a vyuka Anobic VT ASK Anobic VTF Anobic 7000 Apps Anobic Green Test ECO Partner Lux 3 vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky