Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Anobic 4000 ANOBIC VT ASK Anobic Runbo Elektronické překladače Překladač Překladač Anobic 7000 Evolveo Q9 Jazykové a vzdělávací programy Travel Runbo Anobic prekladač Green Test ECO jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic mapy vreckový překladač řeči ectaco Anobic Translator raj-elektra.cz Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic Tablety Anobic ST Scanmarker výukový tablet Anobic 5000SK Anobic 6000 Dětský výukový tablet vyuka Překladač Anobic TS. Partner Lux 3 soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 2 Anobic 8000 Pro info ECTACO Anobic 9500 Pro Apps Duolingvo Anobic 5000 ruggear Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. akce Anobic VT Anobic 9000 Pro anobic Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový Tablet ekotester Soeks Anobic TS Překladač Anobic TL Tablet Element Překladač ECTACO Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic TL PC Translator jazyková znalost Anobic 7000 Soeks Evolveo Q8 Apps Anobic Scanmarker Air v App Storu... TOP5 Rating Heureka.cz EVOLVEO Q8 LTE Slovnik Anobic software ECTACO Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Air skener Scanmarker Air Apps Memrise Ruggear 500 a vyuka Výukový tablet Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 infografika ectaco Anobic 6000S Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky