Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Ruggear 500 a vyuka Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Výukový Tablet ECTACO Anobic VT ASK Anobic 4000 mapy Anobic VTF Anobic 6000 Rating Heureka.cz Apps Memrise Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Air Anobic 7000 skener vreckový překladač řeči Anobic VT info ECTACO Soeks ruggear Anobic Translator ectaco Kapesní překladač Anobic infografika ectaco Green Test ECO výukový tablet Evolveo Q8 Překladač ECTACO Partner Lux 2 PC Translator jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 Anobic 9000 Pro Anobic 4000 Překladač ekotester Soeks Elektronické překladače Apps Duolingvo Tablety Anobic ST Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Překladače Anobic EVOLVEO Q8 LTE anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 vyuka Anobic TS software ECTACO Scanmarker Air v App Storu... akce soeks Scanmarker Air Anobic 6000S Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic TS. Runbo Anobic 9500 Pro Slovnik Anobic Travel Runbo Ekotestr Soeks Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 TOP5 Apps Anobic Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Tablet Element Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic Anobic Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky