Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
info ECTACO skener Překladač Anobic 7000 ECTACO jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic TL soeks výukový tablet ekotester Soeks Dětský výukový tablet TOP5 Kapesní překladač Anobic TT ruggear vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Anobic 6000 Překladač ECTACO Anobic VT ASK Partner Lux 2 Anobic Translator jazykový komunikátor anobic Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Překladač Evolveo Q8 Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic Tablet Element Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 PC Translator Anobic prekladač Anobic VT raj-elektra.cz Scanmarker Partner Lux 3 Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO vyuka Elektronické překladače Runbo Anobic VTF Apps Duolingvo Ekotestr Soeks Překladač Anobic TL mapy Green Test ECO Scanmarker Air Ruggear 500 a vyuka Travel Runbo Anobic TS infografika ectaco ectaco akce Apps Memrise Anobic 8000 Pro Anobic 5000SK Soeks Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000S Anobic 9500 Pro Překladač Anobic Anobic jazykový komunikátor Anobic ANOBIC VT ASK Apps Anobic Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 Slovnik Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky