Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Překladač Anobic TL Výukový Tablet ectaco Ekotestr Soeks Apps Memrise Evolveo Q9 Tablet Element Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic Anobic Translator výukový tablet raj-elektra.cz Partner Lux 3 mapy PC Translator Tablety Anobic ST soeks Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Apps Duolingvo Překladač ECTACO Anobic 6000 ruggear Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic akce Ruční skener ScanMarker Partner Lux 2 software ECTACO infografika ectaco Slovnik Anobic skener Runbo vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet Anobic 5000SK Scanmarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic TS Překladače Anobic ekotester Soeks jazyková znalost Green Test ECO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotester GreenTest Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000S Anobic prekladač Anobic VT ASK Rating Heureka.cz Scanmarker ECTACO Anobic 5000 vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic TS. Anobic info ECTACO Anobic VT Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči anobic Jazykové a vzdělávací programy Soeks Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 4000 Anobic 4000 TOP5 Ruggear 500 a vyuka Výukový tablet Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky