Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Ekotestr Soeks Tablet Element Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Výukový tablet Anobic ST Green Test ECO Partner Lux 2 akce ANOBIC VT ASK Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic TT Travel Runbo Slovnik Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic 7000 Překladač Anobic Překladač Anobic TS. Anobic VT Překladač Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy software ECTACO Apps Duolingvo mapy Anobic Překladač Anobic TL skener Anobic 5000 info ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Air soeks Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic 4000 Dětský výukový tablet Výukový Tablet raj-elektra.cz Partner Lux 3 Evolveo Q8 Anobic TS Soeks anobic jazyková znalost Apps Anobic Scanmarker infografika ectaco Anobic 9500 Pro Ekotester GreenTest výukový tablet Anobic Translator Překladač ectaco Anobic 6000 Překladač ECTACO TOP5 Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 8000 Pro vyuka Anobic 4000 ruggear EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker PC Translator Anobic 9000 Pro Scanmarker Air vreckový překladač řeči ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Runbo Anobic 5000SK Anobic 6000S Anobic VT ASK jazykový komunikátor Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky