Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST akce Anobic VTF Ruční skener ScanMarker Anobic Translator TOP5 Anobic 5000SK mapy Partner Lux 2 Překladač Anobic TS. Dětský výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco soeks Anobic 5000 Elektronické překladače ANOBIC VT ASK Tablet Element ectaco Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Anobic Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT ASK ekotester Soeks Green Test ECO Překladač ECTACO ruggear Překladače Anobic Překladač Anobic TL Scanmarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazyková znalost Soeks info ECTACO Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 9000 Pro raj-elektra.cz Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz ECTACO Ruggear 500 a vyuka Apps Duolingvo Evolveo Q9 Ekotestr Soeks Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE Ekotester GreenTest Překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000S Anobic VT Anobic TS Anobic 6000 Výukový Tablet Překladač Tablety Anobic ST Anobic 8000 Pro výukový tablet Překladač Anobic 7000 Apps Anobic Kapesní překladač Anobic TT vyuka skener anobic Scanmarker software ECTACO PC Translator Kapesní překladač Anobic Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky