Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Překladače Anobic Anobic 9500 Pro Anobic 6000 Anobic VTF Runbo Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 Slovnik Anobic Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka info ECTACO jazyková znalost Soeks Anobic 4000 soeks Anobic 4000 Scanmarker software ECTACO Apps Memrise Výukový Tablet ECTACO raj-elektra.cz jazykový komunikátor Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Anobic 7000 Anobic VT TOP5 Překladač Anobic TS. infografika ectaco Anobic vyuka skener Kapesní překladač Anobic TT ANOBIC VT ASK ectaco akce Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Překladač ruggear Překladač ECTACO Tablety Anobic ST Výukový tablet Anobic ST Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 2 Travel Runbo Překladač Anobic Anobic 5000SK mapy Dětský výukový tablet anobic ekotester Soeks Anobic 6000S Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 Ekotester GreenTest Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Green Test ECO Kapesní překladač Anobic Anobic 8000 Pro Scanmarker Air Elektronické překladače Anobic prekladač Ekotestr Soeks výukový tablet PC Translator vreckový překladač řeči Tablet Element Překladač Anobic TL Apps Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky