Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Překladač ECTACO Travel Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker vyuka Výukový Tablet Anobic 8000 Pro TOP5 Partner Lux 3 Dětský výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q8 Apps Duolingvo Anobic 4000 soeks ekotester Soeks infografika ectaco Anobic VT Anobic 6000 info ECTACO Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro Anobic 7000 ruggear Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000SK ECTACO Tablety Anobic ST Partner Lux 2 Scanmarker ANOBIC VT ASK Výukový tablet Anobic ST Runbo Anobic VT ASK akce mapy Překladač Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000S Scanmarker Air Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE vreckový překladač řeči Překladač Anobic Překladač Anobic TS. Anobic 4000 skener Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000 Ekotester GreenTest Soeks Anobic Translator Apps Memrise Apps Anobic Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic anobic Překladač Anobic 7000 raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic prekladač Tablet Element software ECTACO Rating Heureka.cz Anobic TS Hovoriaci vreckový překladač řeči ectaco Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 výukový tablet Anobic 9000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky