Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic TS Překladač Anobic Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 TOP5 Scanmarker Air Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic vreckový překladač řeči Scanmarker Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 7000 ekotester Soeks anobic software ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 Runbo Anobic VT ASK Evolveo Q9 Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Anobic Apps Duolingvo Anobic 4000 ruggear vyuka info ECTACO Anobic Translator jazyková znalost Anobic 9000 Pro Tablet Element Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo akce Soeks Apps Anobic Anobic prekladač Anobic 5000 skener Překladače Anobic mapy výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q8 soeks Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE ectaco Partner Lux 3 Anobic Překladač Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic VT Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz Tablety Anobic ST PC Translator Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TL Ekotestr Soeks Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 infografika ectaco Anobic 5000SK ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic Rating Heureka.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 2 Anobic 6000S
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky