Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Partner Lux 2 výukový tablet Anobic 7000 mapy Překladač Anobic 7000 Anobic prekladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladače Anobic Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic Překladač ECTACO Jazykové a vzdělávací programy skener infografika ectaco Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo Scanmarker Air Apps Anobic PC Translator akce software ECTACO ekotester Soeks Ruggear 500 a vyuka Green Test ECO Anobic VTF Výukový Tablet Dětský výukový tablet Překladač Anobic TL Tablety Anobic ST Rating Heureka.cz ECTACO anobic Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Air Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotester GreenTest Evolveo Q9 Partner Lux 3 Anobic 9500 Pro Anobic VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 vyuka Anobic VT Tablet Element Soeks info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Apps Memrise Anobic Translator Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK ectaco jazyková znalost Runbo Ekotestr Soeks raj-elektra.cz ruggear Anobic Travel Runbo Elektronické překladače jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Anobic TS soeks Evolveo Q8 Anobic 4000 Scanmarker Anobic 5000SK Výukový tablet Anobic ST Anobic 5000 Anobic 4000 Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky