Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic VTF Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Překladač jazyková znalost Anobic 4000 Anobic 6000S Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. Tablety Anobic ST raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Air vyuka Anobic prekladač Evolveo Q8 Ekotestr Soeks Travel Runbo ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Ekotester GreenTest Překladač Anobic infografika ectaco Scanmarker Air v App Storu... Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet Rating Heureka.cz Apps Duolingvo EVOLVEO Q8 LTE ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TL akce PC Translator skener Anobic 9000 Pro Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Tablet Element Kapesní překladač Anobic TT Anobic Translator ekotester Soeks Anobic 4000 software ECTACO Anobic TS soeks Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic Anobic 9500 Pro ruggear Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK anobic Evolveo Q9 Anobic VT ASK Anobic 5000 Anobic VT Partner Lux 2 Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 info ECTACO Green Test ECO TOP5 Partner Lux 3 Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro vreckový překladač řeči ECTACO Překladače Anobic Anobic 6000 Elektronické překladače mapy Runbo Scanmarker Air Anobic Slovnik Anobic Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky