Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic TS Překladač Anobic Soeks skener Překladače Anobic Scanmarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 Slovnik Anobic vyuka PC Translator výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TL ANOBIC VT ASK Ekotestr Soeks vreckový překladač řeči Anobic ekotester Soeks Dětský výukový tablet Tablet Element Evolveo Q9 Anobic 8000 Pro Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TS. TOP5 EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic ECTACO software ECTACO Anobic 6000 Rating Heureka.cz infografika ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VTF raj-elektra.cz Travel Runbo Výukový tablet Anobic ST Anobic 9000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Duolingvo Ekotester GreenTest Překladač Překladač ECTACO Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TT Anobic 7000 anobic jazyková znalost Apps Anobic Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči soeks Elektronické překladače ruggear Anobic 4000 mapy Anobic 5000SK Partner Lux 2 Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Runbo Evolveo Q8 ectaco jazykový komunikátor Výukový Tablet Anobic Translator Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic Anobic VT Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000 akce Anobic 9500 Pro Překladač Anobic 7000 info ECTACO Anobic prekladač Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky