Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
software ECTACO Výukový tablet Anobic ST Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic infografika ectaco Výukový Tablet Soeks Apps Anobic skener EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy anobic Ekotester GreenTest Anobic Translator Anobic 5000SK Anobic 4000 Ruggear 500 a vyuka Anobic VT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TS. Překladač ECTACO ruggear Evolveo Q8 výukový tablet Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Travel Runbo TOP5 ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Anobic 7000 Anobic 6000 Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro Tablet Element Scanmarker Air Partner Lux 2 Překladač Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic 7000 Green Test ECO PC Translator info ECTACO Anobic 5000 Anobic VT ASK Překladače Anobic Slovnik Anobic ECTACO ekotester Soeks Překladač Anobic raj-elektra.cz jazykový komunikátor Ekotestr Soeks akce Apps Memrise vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 8000 Pro Anobic 4000 mapy Kapesní překladač Anobic TT jazyková znalost Anobic soeks Anobic TS jazykový komunikátor Anobic vyuka Partner Lux 3 Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic prekladač Anobic 6000S Evolveo Q9
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky