Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Evolveo Q8 Ekotestr Soeks Partner Lux 2 ANOBIC VT ASK jazyková znalost Překladače Anobic Anobic VTF Elektronické překladače Výukový tablet Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Překladač Anobic mapy Anobic 4000 TOP5 Soeks Překladač Anobic 7000 Anobic 6000 akce Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air v App Storu... Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Výukový Tablet Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic PC Translator Ekotester GreenTest Anobic VT Anobic 9000 Pro Apps Duolingvo Tablet Element anobic Překladač Anobic TL ectaco Jazykové a vzdělávací programy Anobic Apps Anobic skener soeks Anobic 4000 Green Test ECO Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker ruggear Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Anobic 8000 Pro ekotester Soeks Anobic VT ASK výukový tablet Překladač Anobic TS. Anobic 5000 Scanmarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Anobic 7000 Dětský výukový tablet Runbo Rating Heureka.cz Anobic 6000S vyuka Anobic 5000SK info ECTACO vreckový překladač řeči infografika ectaco EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 raj-elektra.cz Anobic prekladač Anobic TS ECTACO Překladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky