Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
vyuka Apps Memrise Scanmarker Anobic VT PC Translator jazyková znalost Partner Lux 3 akce Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Překladač Tablety Anobic ST anobic Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TS. info ECTACO Anobic 8000 Pro Překladač ECTACO Runbo mapy Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz software ECTACO Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q8 jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT ASK Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000 Anobic 5000SK skener Ruční skener ScanMarker Air TOP5 Tablet Element ruggear Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic prekladač Ekotestr Soeks Dětský výukový tablet Anobic 9500 Pro Partner Lux 2 Scanmarker Air v App Storu... Green Test ECO Rating Heureka.cz Apps Duolingvo Anobic 6000 Anobic VTF Anobic Translator Překladač Anobic Překladače Anobic ectaco Anobic 6000S Elektronické překladače infografika ectaco jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Slovnik Anobic Scanmarker Air ekotester Soeks Překladač Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE ANOBIC VT ASK Anobic 9000 Pro Soeks soeks Výukový Tablet vreckový překladač řeči Anobic TS Apps Anobic Anobic 5000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky