Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
ECTACO jazykový komunikátor Anobic 5000SK anobic Scanmarker Air Anobic 5000 jazyková znalost Anobic VTF Anobic 4000 Tablety Anobic ST info ECTACO Ekotestr Soeks Partner Lux 2 Scanmarker Překladač Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE Anobic 8000 Pro Apps Anobic skener Ruční skener ScanMarker ruggear Anobic Translator Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL ectaco Anobic 9500 Pro Překladač ECTACO Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000S Anobic VT ASK Překladač Anobic raj-elektra.cz Slovnik Anobic Ekotester GreenTest Evolveo Q9 PC Translator Ruční skener ScanMarker Air ANOBIC VT ASK Apps Memrise Dětský výukový tablet mapy software ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Apps Duolingvo Elektronické překladače soeks infografika ectaco vreckový překladač řeči Anobic prekladač Anobic 6000 TOP5 výukový tablet Výukový tablet Anobic ST vyuka Travel Runbo Rating Heureka.cz Překladač Anobic TS Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Výukový Tablet Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 Soeks Anobic 7000 akce Green Test ECO Ruggear 500 a vyuka Anobic VT Překladače Anobic ekotester Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky