Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Ruční skener ScanMarker Air ruggear Scanmarker Air Překladač Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE Soeks Překladač ECTACO vyuka Překladač Apps Anobic Anobic 8000 Pro Anobic 5000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladače Anobic Rating Heureka.cz Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy Green Test ECO Ekotester GreenTest Elektronické překladače Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic TT soeks Anobic 4000 Anobic TS Výukový Tablet Anobic VT Scanmarker jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic Anobic 6000 mapy Scanmarker Air v App Storu... Tablet Element Anobic VTF Travel Runbo Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST vreckový překladač řeči PC Translator info ECTACO Anobic Partner Lux 3 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Translator Apps Memrise TOP5 Runbo Evolveo Q8 Slovnik Anobic ANOBIC VT ASK Výukový tablet Anobic ST Anobic prekladač Překladač Anobic jazyková znalost anobic Anobic 9500 Pro Anobic VT ASK ekotester Soeks software ECTACO výukový tablet Anobic 9000 Pro Anobic 7000 Partner Lux 2 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 ECTACO raj-elektra.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 infografika ectaco Anobic 5000SK ectaco skener jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic 7000 akce
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky