Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Ruggear 500 a vyuka ruggear Tablety Anobic ST vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Soeks Runbo Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic 7000 výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Anobic Anobic VT ASK mapy Rating Heureka.cz Překladač Anobic Anobic 9500 Pro anobic ANOBIC VT ASK ectaco Překladač Anobic TL Překladače Anobic software ECTACO Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000 Anobic Translator Výukový Tablet Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet Travel Runbo raj-elektra.cz TOP5 Scanmarker Elektronické překladače Scanmarker Air Apps Duolingvo Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 info ECTACO Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic Evolveo Q9 Anobic TS vreckový překladač řeči Partner Lux 2 ekotester Soeks Anobic 7000 Ekotester GreenTest akce Ekotestr Soeks Anobic 8000 Pro soeks Tablet Element Překladač ECTACO Anobic 4000 jazykový komunikátor Slovnik Anobic Green Test ECO Anobic prekladač Apps Memrise Scanmarker Air v App Storu... Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Anobic VT ECTACO Evolveo Q8 Anobic VTF Anobic 6000S PC Translator infografika ectaco Anobic skener Apps Anobic jazyková znalost Anobic 5000SK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky