Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
vreckový překladač řeči jazyková znalost Scanmarker Air Anobic VT ASK akce Anobic 4000 Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic vyuka Překladač Slovnik Anobic Tablety Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Memrise Kapesní překladač Anobic TT Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q9 Překladače Anobic Anobic 5000 výukový tablet PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Runbo infografika ectaco Partner Lux 2 Scanmarker Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks Elektronické překladače Překladač Anobic 7000 Anobic 6000S Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Air ekotester Soeks software ECTACO Apps Duolingvo Anobic 8000 Pro soeks Výukový Tablet Anobic 5000SK Rating Heureka.cz Anobic 4000 info ECTACO mapy TOP5 jazykový komunikátor Anobic 7000 Anobic 6000 ruggear Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro Dětský výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Green Test ECO Travel Runbo Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 ANOBIC VT ASK ECTACO Anobic TS Překladač Anobic TL anobic ectaco Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Anobic VTF Anobic Translator Překladač Anobic Ekotester GreenTest Soeks Tablet Element Anobic VT raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky