Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Překladač Anobic Apps Anobic Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q8 TOP5 Anobic 4000 Tablety Anobic ST anobic Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK Anobic 5000SK Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladače Anobic infografika ectaco Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TL Anobic Translator ECTACO Anobic VT Anobic 9500 Pro Ekotester GreenTest Scanmarker Anobic TS jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO Hovoriaci vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Ekotestr Soeks ectaco EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise raj-elektra.cz Anobic 4000 PC Translator Scanmarker Air v App Storu... mapy Výukový Tablet Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. výukový tablet Scanmarker Air Překladač Anobic TS. Dětský výukový tablet software ECTACO Anobic Tablet Element Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Slovnik Anobic Rating Heureka.cz Runbo skener Anobic 8000 Pro Anobic 6000 Anobic 5000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 ANOBIC VT ASK vyuka Travel Runbo Apps Duolingvo ruggear jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic prekladač Anobic VTF soeks Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S Elektronické překladače Překladač Anobic 7000 Evolveo Q9 ekotester Soeks Výukový tablet Anobic ST jazyková znalost info ECTACO akce Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky