Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic Výukový Tablet Partner Lux 2 Partner Lux 3 Apps Memrise Scanmarker Anobic 5000 ANOBIC VT ASK TOP5 Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest Anobic VTF Anobic 5000SK Anobic 6000 EVOLVEO Q8 LTE ruggear Jazykové a vzdělávací programy vreckový překladač řeči Runbo Anobic 6000S Elektronické překladače Překladač Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Evolveo Q8 Green Test ECO raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic soeks akce Kapesní překladač Anobic software ECTACO Překladač Anobic TL anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Dětský výukový tablet PC Translator Anobic prekladač jazykový komunikátor Travel Runbo Anobic 4000 vyuka Anobic 9500 Pro Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9000 Pro skener mapy Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Rating Heureka.cz jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka výukový tablet Anobic 8000 Pro ectaco Anobic TS info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Ekotestr Soeks ekotester Soeks Překladač Anobic Tablet Element Překladače Anobic Překladač Anobic TS. Soeks infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Apps Anobic Scanmarker Air Evolveo Q9 Apps Duolingvo Překladač Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Slovnik Anobic Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Anobic VT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky