Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Rating Heureka.cz Výukový tablet Anobic ST TOP5 Anobic 4000 Překladač Anobic 7000 ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic prekladač Anobic TS Překladače Anobic ruggear ekotester Soeks Ekotestr Soeks Tablety Anobic ST Slovnik Anobic Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... anobic jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco Překladač Anobic TS. Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Runbo Anobic Translator soeks Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 vreckový překladač řeči Tablet Element Evolveo Q9 Anobic 5000 PC Translator raj-elektra.cz Soeks Překladač Anobic Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TL Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker vyuka Anobic VT Anobic Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 Travel Runbo Scanmarker akce Dětský výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Apps Anobic výukový tablet Anobic 6000 Překladač Ruční skener ScanMarker skener ectaco EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy Green Test ECO Anobic 6000S mapy Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 software ECTACO Překladač ECTACO info ECTACO Partner Lux 3 Apps Memrise Anobic 5000SK jazyková znalost
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky