Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Anobic 9000 Pro Anobic Translator Anobic VT Ekotester GreenTest Ruggear 500 a vyuka Anobic Anobic 6000S Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000 Jazykové a vzdělávací programy infografika ectaco Partner Lux 2 ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladače Anobic Anobic VT ASK EVOLVEO Q8 LTE Runbo Scanmarker Air Anobic 4000 Evolveo Q8 Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Air Překladač ECTACO software ECTACO Výukový tablet Anobic ST skener Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Duolingvo Ekotestr Soeks Překladač Anobic TL Tablet Element TOP5 Ruční skener ScanMarker Anobic TS vyuka Anobic 8000 Pro Anobic 9500 Pro mapy Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic TT akce Apps Memrise Travel Runbo soeks Evolveo Q9 Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... PC Translator Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Anobic ruggear ekotester Soeks Překladač Anobic 7000 jazyková znalost Překladač Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Anobic 4000 anobic Výukový Tablet Anobic 7000 vreckový překladač řeči Překladač Anobic raj-elektra.cz Anobic prekladač Rating Heureka.cz výukový tablet ANOBIC VT ASK ectaco Scanmarker Anobic 5000SK Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky