Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Elektronické překladače TOP5 Apps Anobic Anobic VTF Anobic 7000 Anobic VT Partner Lux 2 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic TL ECTACO Anobic 8000 Pro Překladač Anobic TS. Anobic TS software ECTACO Anobic 6000S skener Partner Lux 3 Evolveo Q9 Tablety Anobic ST Dětský výukový tablet Anobic prekladač Anobic 5000 ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic TL akce Anobic 9500 Pro Soeks Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Green Test ECO Anobic Translator anobic Ruční skener ScanMarker vyuka Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT výukový tablet info ECTACO Anobic 4000 Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Anobic Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic Slovnik Anobic Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic Překladače Anobic infografika ectaco Ruční skener ScanMarker soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... vreckový překladač řeči PC Translator Rating Heureka.cz mapy jazyková znalost ekotester Soeks Překladač ECTACO Runbo Travel Runbo jazykový komunikátor Apps Memrise Anobic VT ASK Překladač Anobic raj-elektra.cz Anobic 4000 Anobic 5000SK ANOBIC VT ASK Jazykové a vzdělávací programy ectaco Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Výukový Tablet EVOLVEO Q8 LTE
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky