Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Anobic TS vreckový překladač řeči anobic Tablety Anobic ST Překladač Anobic VT ASK mapy jazykový komunikátor výukový tablet infografika ectaco Anobic 6000S ECTACO Ruggear 500 a vyuka Green Test ECO Scanmarker Air Anobic 5000SK Partner Lux 3 Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Apps Anobic PC Translator Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... vyuka Partner Lux 2 skener Překladač Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000 Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči ruggear Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element raj-elektra.cz Jazykové a vzdělávací programy Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 ectaco soeks jazyková znalost EVOLVEO Q8 LTE Překladač ECTACO Anobic 4000 akce Anobic Translator Překladač Anobic TS. Evolveo Q9 Anobic 5000 Ekotestr Soeks Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Překladač Anobic TL Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic info ECTACO ekotester Soeks Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Rating Heureka.cz Výukový Tablet Soeks Runbo Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic prekladač TOP5 Ekotester GreenTest Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Travel Runbo Scanmarker Evolveo Q8 software ECTACO Anobic 8000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky