Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Air jazyková znalost Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Air Apps Memrise Anobic 5000SK Překladač Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Výukový Tablet Soeks Překladač Anobic 7000 ruggear Výukový tablet Anobic ST Dětský výukový tablet Travel Runbo Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor jazykový komunikátor Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči akce Tablet Element Partner Lux 3 Partner Lux 2 anobic Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Duolingvo Runbo Jazykové a vzdělávací programy mapy PC Translator Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro ectaco Anobic prekladač infografika ectaco Překladač Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 6000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT ASK Anobic vreckový překladač řeči Anobic 5000 soeks Anobic 7000 Rating Heureka.cz Apps Anobic Slovnik Anobic Anobic Translator Green Test ECO výukový tablet Scanmarker Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks vyuka Anobic TS Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO Tablety Anobic ST ECTACO Anobic 6000S Anobic VT Překladač Anobic raj-elektra.cz Ekotester GreenTest Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks info ECTACO skener software ECTACO TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky