Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
software ECTACO Překladač Anobic TL Apps Memrise Ekotestr Soeks Anobic 4000 Tablety Anobic ST info ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 mapy Kapesní překladač Anobic Anobic PC Translator Anobic 4000 ECTACO Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT ectaco infografika ectaco Překladač Anobic Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Apps Anobic Anobic 5000SK Anobic 8000 Pro jazyková znalost Anobic prekladač Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablet Element Runbo Partner Lux 2 Překladač ECTACO Ekotester GreenTest Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy TOP5 raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 Výukový tablet Anobic ST ANOBIC VT ASK Výukový Tablet Elektronické překladače Anobic 6000S soeks EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000 jazykový komunikátor Anobic Scanmarker ekotester Soeks Anobic VT ASK výukový tablet akce Scanmarker Air jazykový komunikátor vreckový překladač řeči ruggear Dětský výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... Rating Heureka.cz Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 Anobic TS Green Test ECO Anobic 5000 Anobic VT Překladač Anobic TS. Anobic Translator skener Travel Runbo Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vyuka Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruggear 500 a vyuka Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky