Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Scanmarker ekotester Soeks infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL soeks Překladač Anobic Anobic 4000 Tablet Element Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000SK Evolveo Q9 raj-elektra.cz Anobic prekladač Travel Runbo vreckový překladač řeči Apps Anobic Překladače Anobic info ECTACO Tablety Anobic ST Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q8 Anobic 7000 Slovnik Anobic ruggear Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic TOP5 ECTACO Runbo EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy akce jazykový komunikátor Anobic 6000S Soeks Překladač Rating Heureka.cz výukový tablet Partner Lux 2 Anobic Translator Překladač ECTACO mapy anobic Anobic Překladač Anobic 7000 Dětský výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vyuka Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Anobic VT Apps Memrise Výukový Tablet jazyková znalost PC Translator software ECTACO skener Anobic 4000 ectaco Anobic 6000 Výukový tablet Anobic ST Anobic 5000 Green Test ECO Ruggear 500 a vyuka Anobic TS Anobic 8000 Pro Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky