Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
Tablet Element Anobic VT Runbo Anobic 7000 Travel Runbo Elektronické překladače Ekotestr Soeks Green Test ECO TOP5 Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač Anobic 9500 Pro Výukový tablet Anobic ST Dětský výukový tablet Apps Anobic software ECTACO ruggear Anobic VT ASK Rating Heureka.cz Scanmarker Air v App Storu... Jazykové a vzdělávací programy ekotester Soeks anobic vyuka Ruční skener ScanMarker Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Duolingvo Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT soeks Anobic Partner Lux 2 akce Evolveo Q8 mapy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Memrise EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic VTF PC Translator info ECTACO ectaco Anobic 5000 Překladač Anobic TL Ekotester GreenTest Scanmarker raj-elektra.cz Scanmarker Air Slovnik Anobic Anobic 4000 infografika ectaco Ruggear 500 a vyuka skener Tablety Anobic ST Soeks jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator Anobic 8000 Pro Výukový Tablet Překladač Anobic TS. Anobic 6000 ECTACO jazykový komunikátor Překladače Anobic Anobic TS výukový tablet Partner Lux 3 vreckový překladač řeči Evolveo Q9 ANOBIC VT ASK Anobic 6000S Anobic 9000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic jazyková znalost
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky