Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
Výukový Tablet Apps Anobic Evolveo Q8 Rating Heureka.cz Anobic Translator Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ectaco anobic Anobic 9000 Pro Anobic 9500 Pro Soeks Anobic 7000 Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic VTF ANOBIC VT ASK vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks ECTACO soeks Apps Memrise Anobic TS Elektronické překladače software ECTACO Scanmarker Air raj-elektra.cz vyuka Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic Anobic 4000 PC Translator jazykový komunikátor Partner Lux 3 výukový tablet Anobic VT ASK infografika ectaco Překladač Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Green Test ECO info ECTACO Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Evolveo Q9 Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči TOP5 Apps Duolingvo Travel Runbo akce ekotester Soeks Anobic 8000 Pro skener jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S Anobic VT Scanmarker mapy Anobic prekladač Tablet Element ruggear Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic Tablety Anobic ST Dětský výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000 Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic Anobic 6000 Výukový tablet Anobic ST jazyková znalost Runbo Překladač ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky