Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
raj-elektra.cz Anobic Translator Překladač Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Anobic 6000 Anobic 5000 Partner Lux 2 ruggear Anobic TS jazykový komunikátor výukový tablet Scanmarker Air ekotester Soeks Anobic 9000 Pro EVOLVEO Q8 LTE Ekotester GreenTest Travel Runbo Překladač Anobic Apps Anobic ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... Soeks info ECTACO Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Evolveo Q9 software ECTACO akce anobic Elektronické překladače Překladač Anobic TL Green Test ECO mapy Anobic vyuka Apps Memrise Tablet Element Výukový Tablet Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic TOP5 Jazykové a vzdělávací programy Runbo Překladač ECTACO ECTACO Překladač Anobic 7000 Scanmarker Anobic VTF Rating Heureka.cz Anobic 5000SK Anobic 9500 Pro Slovnik Anobic Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Apps Duolingvo Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT ASK infografika ectaco jazykový komunikátor Anobic Překladače Anobic jazyková znalost skener Evolveo Q8 PC Translator Partner Lux 3 ectaco soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky