Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
Anobic prekladač ruggear Hovoriaci vreckový překladač řeči TOP5 Jazykové a vzdělávací programy Tablet Element PC Translator Evolveo Q8 Překladač Anobic jazykový komunikátor Partner Lux 3 anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Dětský výukový tablet Apps Anobic vreckový překladač řeči Anobic TS Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Partner Lux 2 Anobic 6000 Apps Memrise skener Překladač Anobic 7000 Anobic Translator Green Test ECO infografika ectaco Scanmarker Anobic Anobic VT Ekotestr Soeks Slovnik Anobic Anobic VTF ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Anobic Překladač EVOLVEO Q8 LTE Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo výukový tablet ekotester Soeks Anobic 9000 Pro software ECTACO akce Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic TT Soeks Evolveo Q9 Překladač ECTACO Anobic 4000 vyuka Anobic 5000 Anobic 6000S Anobic 5000SK raj-elektra.cz Runbo Ruggear 500 a vyuka Anobic 9500 Pro soeks Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT ASK Překladač Anobic TL Scanmarker Air Výukový Tablet Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Duolingvo ECTACO Scanmarker Air v App Storu... ectaco info ECTACO Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Anobic 8000 Pro jazyková znalost mapy Anobic 7000 Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky