Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
vyuka Ekotester GreenTest Anobic soeks Anobic 5000SK Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks Anobic 4000 TOP5 Výukový Tablet infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 ruggear Kapesní překladač Anobic TT ECTACO Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor ANOBIC VT ASK Elektronické překladače Dětský výukový tablet skener Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Anobic prekladač Rating Heureka.cz Anobic 9000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Apps Memrise Ruční skener ScanMarker software ECTACO Anobic 5000 Anobic TS EVOLVEO Q8 LTE anobic Scanmarker Air Runbo Partner Lux 3 ekotester Soeks Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Anobic VTF jazyková znalost Anobic VT mapy Překladač Anobic Anobic 6000 Partner Lux 2 Tablet Element Překladač Anobic 7000 Scanmarker Překladač Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q8 výukový tablet Evolveo Q9 Hovoriaci vreckový překladač řeči Soeks Green Test ECO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Anobic 8000 Pro vreckový překladač řeči PC Translator akce Travel Runbo raj-elektra.cz Anobic 9500 Pro Překladače Anobic Apps Duolingvo Anobic Translator Anobic 4000 Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Anobic Překladač Anobic TL Slovnik Anobic Překladač ECTACO ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky