Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
jazykový komunikátor Anobic TOP5 Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Evolveo Q9 Jazykové a vzdělávací programy Kapesní překladač Anobic Runbo Rating Heureka.cz Anobic 7000 Slovnik Anobic Anobic VT ASK software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise akce Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT skener Dětský výukový tablet Apps Anobic ectaco Evolveo Q8 Anobic Translator vyuka Anobic TS Překladač jazykový komunikátor Anobic 8000 Pro Green Test ECO Anobic prekladač Soeks Anobic 6000S Překladač Anobic 7000 jazyková znalost Anobic soeks Anobic 5000 ekotester Soeks Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový Tablet anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Scanmarker Anobic 6000 ruggear Ekotestr Soeks Anobic VT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic 5000SK ECTACO raj-elektra.cz Tablety Anobic ST Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Air Překladače Anobic Tablet Element Scanmarker Air infografika ectaco PC Translator mapy Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka Apps Duolingvo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky