Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Anobic 5000 Evolveo Q8 Tablety Anobic ST Anobic 7000 software ECTACO Scanmarker Ekotestr Soeks ECTACO Anobic TS Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Překladač Anobic TL Rating Heureka.cz Partner Lux 3 Runbo mapy Evolveo Q9 jazyková znalost Anobic 9000 Pro ruggear infografika ectaco výukový tablet Ekotester GreenTest Překladač Anobic Slovnik Anobic akce vreckový překladač řeči ectaco Překladač Anobic 7000 Překladač ECTACO Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Dětský výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 6000 Tablet Element Anobic Translator Apps Anobic Elektronické překladače EVOLVEO Q8 LTE TOP5 Apps Memrise Scanmarker Air v App Storu... Apps Duolingvo Ruggear 500 a vyuka Anobic VTF Kapesní překladač Anobic TT Travel Runbo Překladač Green Test ECO Scanmarker Air anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Výukový Tablet ekotester Soeks ANOBIC VT ASK Výukový tablet Anobic ST soeks info ECTACO Kapesní překladač Anobic Partner Lux 2 Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Anobic VT Anobic prekladač vyuka raj-elektra.cz Anobic Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker PC Translator skener Anobic 6000S Anobic 8000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky