Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Překladač Anobic TL Apps Memrise ruggear PC Translator Překladač Anobic 7000 Apps Anobic Elektronické překladače ECTACO Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz vyuka Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Green Test ECO ectaco Překladač Partner Lux 2 Překladač ECTACO Apps Duolingvo Anobic 6000 ekotester Soeks Soeks Anobic 9500 Pro výukový tablet Travel Runbo soeks TOP5 anobic Ruční skener ScanMarker Air Anobic VTF Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor software ECTACO akce Slovnik Anobic Anobic 4000 Překladač Anobic TS. Scanmarker Air Anobic VT Tablet Element Anobic 4000 mapy Tablety Anobic ST vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Anobic TS Partner Lux 3 Výukový tablet Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air v App Storu... Dětský výukový tablet Anobic Rating Heureka.cz skener Překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT ASK Výukový Tablet Runbo EVOLVEO Q8 LTE Anobic 7000 Anobic Translator Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 infografika ectaco Anobic 5000SK Scanmarker info ECTACO Anobic 6000S Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000 Anobic 8000 Pro jazyková znalost Anobic 9000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky