Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Ruční skener ScanMarker Soeks výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy TOP5 Anobic 9500 Pro Anobic 7000 Anobic 5000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TL vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Překladač Anobic 5000SK akce jazykový komunikátor Ekotester GreenTest raj-elektra.cz Anobic 6000S Tablet Element Anobic prekladač Dětský výukový tablet Apps Anobic Travel Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... ANOBIC VT ASK Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotestr Soeks ruggear Slovnik Anobic vyuka Elektronické překladače Ruggear 500 a vyuka Anobic TS Anobic 9000 Pro Rating Heureka.cz Apps Memrise Evolveo Q8 Anobic 4000 Evolveo Q9 jazyková znalost Partner Lux 3 Výukový Tablet PC Translator Ruční skener ScanMarker Air infografika ectaco Anobic 8000 Pro ekotester Soeks Anobic 6000 mapy Apps Duolingvo Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TS. Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Anobic VT ASK Překladač Anobic 7000 Překladače Anobic software ECTACO ECTACO Anobic Překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 skener Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Scanmarker Air Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic Runbo EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker info ECTACO Anobic Translator ectaco soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky