Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.



Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.





Clouds
soeks ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Translator Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic ruggear Apps Duolingvo Překladač Anobic 6000S Anobic 5000 vreckový překladač řeči Travel Runbo Anobic 9500 Pro vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic TL raj-elektra.cz Runbo Anobic 5000SK Green Test ECO Anobic 4000 Soeks Anobic 8000 Pro Tablet Element Překladač Anobic TL akce TOP5 Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 ekotester Soeks skener Překladače Anobic Scanmarker Výukový tablet Anobic ST Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Air Anobic výukový tablet Překladač ECTACO Evolveo Q9 info ECTACO Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Anobic 9000 Pro Rating Heureka.cz mapy Anobic VT Anobic TS software ECTACO Ruční skener ScanMarker Apps Anobic Tablety Anobic ST Anobic prekladač Dětský výukový tablet Slovnik Anobic Překladač Anobic jazyková znalost ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest Partner Lux 2 Anobic 6000 anobic PC Translator ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor infografika ectaco Výukový Tablet Anobic 7000 Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT ASK Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky