Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Anobic 5000 Evolveo Q9 software ECTACO ECTACO Anobic 4000 Ekotester GreenTest Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL infografika ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK Scanmarker Anobic VT Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic Anobic Translator vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Jazykové a vzdělávací programy akce Anobic Anobic VTF Překladač Anobic TL PC Translator Scanmarker Air v App Storu... Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 info ECTACO ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000SK Soeks Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Evolveo Q8 Runbo Překladač Ekotestr Soeks Apps Anobic Green Test ECO Anobic 6000S ruggear Překladač Anobic 7000 Výukový Tablet EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TS. skener Ruční skener ScanMarker Air vyuka anobic Tablet Element Překladač Anobic soeks Překladač ECTACO jazykový komunikátor Slovnik Anobic Překladače Anobic raj-elektra.cz výukový tablet Anobic 7000 Tablety Anobic ST Výukový tablet Anobic ST Anobic TS Anobic 9500 Pro Anobic 9000 Pro Anobic 6000 Dětský výukový tablet jazyková znalost Partner Lux 2 Ruggear 500 a vyuka Anobic VT ASK Apps Memrise mapy Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače Anobic 8000 Pro Partner Lux 3 TOP5 Anobic prekladač Scanmarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky