Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Evolveo Q9 Anobic 4000 Evolveo Q8 Anobic prekladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 2 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000 Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Anobic VT ASK infografika ectaco Tablety Anobic ST Překladač Anobic 7000 Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Překladače Anobic vreckový překladač řeči jazykový komunikátor TOP5 software ECTACO skener PC Translator ruggear Green Test ECO Apps Memrise Anobic 4000 ekotester Soeks Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST Anobic TS Runbo ectaco Anobic 7000 Překladač Anobic 6000S vyuka Anobic 5000SK Scanmarker mapy Scanmarker Air v App Storu... Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000 ECTACO Překladač Anobic TL výukový tablet jazyková znalost Partner Lux 3 raj-elektra.cz Anobic VT Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic TS. Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz Apps Anobic info ECTACO Soeks Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air Slovnik Anobic Ekotester GreenTest akce soeks Ekotestr Soeks EVOLVEO Q8 LTE Překladač ECTACO Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky