Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Hovoriaci vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Anobic VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 ectaco Slovnik Anobic vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Dětský výukový tablet Anobic 7000 soeks vyuka Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. software ECTACO Anobic výukový tablet raj-elektra.cz mapy Anobic 6000 Překladač Anobic 7000 Anobic VTF akce Apps Anobic Soeks Anobic 5000SK Ruggear 500 a vyuka anobic Tablet Element Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový Tablet Anobic TS Green Test ECO Výukový tablet Anobic ST Apps Duolingvo ECTACO Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Air ekotester Soeks Překladač Anobic Apps Memrise TOP5 Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic skener Travel Runbo infografika ectaco EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 Evolveo Q9 Runbo Anobic 9000 Pro Scanmarker Air jazykový komunikátor Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker info ECTACO Anobic Translator jazyková znalost Jazykové a vzdělávací programy Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 3 Anobic VT Anobic 6000S ANOBIC VT ASK Anobic 8000 Pro Scanmarker Anobic 4000 ruggear Rating Heureka.cz Překladače Anobic Anobic 9500 Pro PC Translator Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače Ekotester GreenTest Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky