Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 ekotester Soeks software ECTACO Překladač Anobic 7000 mapy vreckový překladač řeči vyuka skener Ruční skener ScanMarker Air Anobic VTF Slovnik Anobic Překladač Anobic TL info ECTACO ectaco Apps Anobic Překladač Anobic TS. Evolveo Q9 Dětský výukový tablet Scanmarker Air Ruggear 500 a vyuka Anobic VT Apps Memrise Green Test ECO Anobic 9500 Pro Anobic 8000 Pro Anobic 5000 Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic Translator Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air v App Storu... výukový tablet Tablety Anobic ST Anobic 6000 Elektronické překladače Překladač Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Evolveo Q8 soeks Ekotester GreenTest jazyková znalost akce ruggear Anobic VT ASK infografika ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic Soeks Partner Lux 2 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Jazykové a vzdělávací programy Kapesní překladač Anobic Evolveo Q8 Překladače Anobic Runbo ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Scanmarker Překladač Anobic raj-elektra.cz Anobic prekladač ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči TOP5 Anobic 5000SK Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 Anobic 6000S Anobic 9000 Pro anobic PC Translator Překladač ECTACO Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo Anobic TS Výukový Tablet Tablet Element
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky