Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Evolveo Q8 Travel Runbo Soeks Rating Heureka.cz Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT Apps Anobic Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 9000 Pro Runbo vreckový překladač řeči Anobic 4000 Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Scanmarker Ruční skener ScanMarker Air Ekotester GreenTest raj-elektra.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač vyuka jazyková znalost jazykový komunikátor Překladač ECTACO Anobic ekotester Soeks info ECTACO infografika ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 Výukový Tablet Překladač Anobic TS. PC Translator Překladač Anobic Anobic Translator akce skener Tablet Element Elektronické překladače ectaco Anobic 9500 Pro Apps Duolingvo ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Slovnik Anobic výukový tablet Překladač Anobic 7000 Anobic 6000 Ekotestr Soeks Scanmarker Air v App Storu... mapy Apps Memrise Anobic TS software ECTACO jazykový komunikátor Anobic Anobic VTF TOP5 Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro ruggear Překladač Anobic TL Partner Lux 2 Partner Lux 3 Anobic 5000 Překladač Ruční skener ScanMarker soeks Ruggear 500 a vyuka Tablety Anobic ST Anobic 5000SK ANOBIC VT ASK Green Test ECO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky