Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Jazykové a vzdělávací programy software ECTACO Apps Duolingvo Evolveo Q9 Scanmarker Air akce ANOBIC VT ASK Anobic 9500 Pro Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Anobic skener Anobic 5000SK Partner Lux 2 Anobic Translator Kapesní překladač Anobic Anobic prekladač Tablety Anobic ST raj-elektra.cz jazykový komunikátor Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ECTACO Překladač Anobic TOP5 Dětský výukový tablet Anobic 8000 Pro Scanmarker PC Translator Ruční skener ScanMarker Soeks Anobic 4000 Runbo infografika ectaco Anobic 7000 Překladač Anobic 6000S Překladače Anobic Překladač Anobic TL Travel Runbo Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vreckový překladač řeči anobic Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q8 Partner Lux 3 jazyková znalost Tablet Element Anobic 6000 Anobic 4000 Překladač Anobic TS. ruggear Výukový Tablet Rating Heureka.cz Anobic TS Anobic VTF jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elektronické překladače ectaco Apps Anobic Anobic VT Kapesní překladač Anobic TT Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Memrise Anobic VT ASK jazykový komunikátor Anobic ekotester Soeks mapy info ECTACO vyuka soeks Překladač ECTACO Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Slovnik Anobic Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky