Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Výukový Tablet Překladač ECTACO akce Dětský výukový tablet anobic Rating Heureka.cz Anobic 4000 Anobic jazykový komunikátor Anobic Tablety Anobic ST vreckový překladač řeči Anobic 5000 Partner Lux 3 Překladač Anobic Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic prekladač Slovnik Anobic Green Test ECO soeks mapy Anobic TS ekotester Soeks Travel Runbo Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 ectaco Tablet Element Kapesní překladač Anobic Překladače Anobic Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Runbo Výukový tablet Anobic ST Apps Memrise Anobic 6000S skener Anobic 6000 PC Translator Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Air infografika ectaco Anobic 8000 Pro Anobic Translator raj-elektra.cz TOP5 vyuka software ECTACO Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest jazyková znalost Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Scanmarker jazykový komunikátor Partner Lux 2 Anobic 5000SK Anobic VT Evolveo Q9 info ECTACO ruggear Anobic 9000 Pro Překladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky