Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Překladače Anobic soeks Partner Lux 2 info ECTACO mapy Anobic 8000 Pro Tablet Element Apps Anobic Dětský výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... Anobic VT Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic Anobic Translator Apps Duolingvo jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q8 vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK skener Jazykové a vzdělávací programy Travel Runbo Tablety Anobic ST Ekotestr Soeks infografika ectaco Výukový Tablet Překladač Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Anobic 6000S Soeks raj-elektra.cz Anobic prekladač Ruggear 500 a vyuka výukový tablet Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic TT Elektronické překladače ECTACO ekotester Soeks Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT ASK vreckový překladač řeči Runbo Překladač ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotester GreenTest ANOBIC VT ASK Anobic Anobic 4000 Anobic TS Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic 6000 EVOLVEO Q8 LTE Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Scanmarker Air TOP5 ruggear PC Translator Scanmarker software ECTACO akce Překladač Anobic TL Anobic 9000 Pro Anobic 5000 Evolveo Q9 Překladač Anobic jazyková znalost Anobic VTF Anobic 9500 Pro Anobic 7000 anobic ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky