Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Překladače Anobic ectaco info ECTACO Apps Duolingvo ECTACO Ruční skener ScanMarker akce infografika ectaco Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Dětský výukový tablet Výukový Tablet Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE ruggear Anobic 4000 Překladač Anobic 7000 Green Test ECO Anobic Anobic 5000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Anobic VT ASK Apps Memrise Anobic TS Partner Lux 3 Apps Anobic Rating Heureka.cz skener Překladač vyuka Scanmarker Air Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablety Anobic ST výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Slovnik Anobic vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka PC Translator Travel Runbo Překladač ECTACO Anobic 5000SK Soeks Tablet Element ekotester Soeks Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9500 Pro Partner Lux 2 Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic TT soeks Překladač Anobic TS. Anobic Translator Překladač Anobic TL Anobic 9000 Pro anobic Evolveo Q9 Anobic prekladač Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic mapy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker software ECTACO Ekotester GreenTest raj-elektra.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker jazyková znalost Překladač Anobic Runbo jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q8 Ekotestr Soeks TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky