Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
skener Překladač ECTACO ANOBIC VT ASK jazyková znalost Anobic 5000 raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic TT TOP5 Anobic 9500 Pro vreckový překladač řeči vyuka Ekotestr Soeks ruggear Anobic 6000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Anobic Translator ECTACO Výukový Tablet Slovnik Anobic Anobic VTF Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 Ekotester GreenTest EVOLVEO Q8 LTE Tablety Anobic ST akce Scanmarker Air Překladače Anobic Rating Heureka.cz infografika ectaco Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Green Test ECO Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK Apps Duolingvo Evolveo Q9 Runbo ectaco Dětský výukový tablet Scanmarker Anobic 5000SK Elektronické překladače výukový tablet Anobic TS Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Apps Memrise Překladač Anobic TS. Překladač Anobic VT info ECTACO anobic Partner Lux 3 Travel Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Anobic ekotester Soeks mapy PC Translator Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač software ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL Apps Anobic Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic Tablet Element Soeks Partner Lux 2 soeks Ruční skener ScanMarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky