Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Překladač Anobic 7000 výukový tablet Anobic Překladač Anobic TL Anobic Translator Ekotester GreenTest info ECTACO Slovnik Anobic Rating Heureka.cz Soeks jazykový komunikátor Anobic Anobic VT ASK Anobic 6000S Překladač Hovoriaci vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Evolveo Q9 jazykový komunikátor Scanmarker Air v App Storu... Anobic VTF Anobic 9500 Pro Výukový Tablet Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Air Green Test ECO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic prekladač PC Translator Tablet Element Překladač Anobic ECTACO Anobic 5000SK Anobic 4000 Anobic 9000 Pro skener Ekotestr Soeks anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Tablety Anobic ST mapy Anobic VT Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost Scanmarker Air vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK akce infografika ectaco Kapesní překladač Anobic Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ruggear Evolveo Q8 software ECTACO Partner Lux 2 Runbo Apps Duolingvo Anobic 5000 soeks raj-elektra.cz Překladače Anobic Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro Apps Anobic ectaco Apps Memrise Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 3 vyuka Elektronické překladače ekotester Soeks Dětský výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy TOP5 Anobic TS
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky