Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Ruggear 500 a vyuka Tablety Anobic ST Tablet Element anobic Anobic TS ectaco mapy Anobic 5000 Evolveo Q8 Apps Memrise Elektronické překladače Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000S Překladač Anobic TL vyuka software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT PC Translator Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air ANOBIC VT ASK Anobic Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. infografika ectaco Anobic 9000 Pro ruggear Anobic VT ASK ECTACO Rating Heureka.cz Dětský výukový tablet soeks skener výukový tablet jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air Soeks Runbo Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 Překladač ECTACO Výukový Tablet vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Překladač Anobic Anobic 9500 Pro Překladače Anobic akce info ECTACO Green Test ECO Anobic 6000 Anobic 7000 Slovnik Anobic Apps Duolingvo Anobic 5000SK Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Anobic Apps Anobic Partner Lux 3 Překladač Anobic 7000 Travel Runbo Anobic VTF Anobic 4000 Ekotestr Soeks raj-elektra.cz jazyková znalost EVOLVEO Q8 LTE ekotester Soeks Anobic VT TOP5 Překladač Anobic TS. Překladač Jazykové a vzdělávací programy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky