Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Slovnik Anobic Travel Runbo ECTACO Anobic 6000 Dětský výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Ruggear 500 a vyuka akce ekotester Soeks Anobic VT Apps Anobic TOP5 Apps Duolingvo Anobic 6000S Anobic Scanmarker Air v App Storu... skener Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q8 výukový tablet soeks Překladače Anobic software ECTACO ectaco Scanmarker PC Translator Překladač Anobic Tablety Anobic ST Anobic 8000 Pro Překladač ECTACO info ECTACO Anobic Translator Překladač Anobic TS. Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic TT vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový Tablet Překladač Anobic 7000 Partner Lux 2 Překladač Anobic TL Partner Lux 3 Anobic 4000 Anobic 7000 Rating Heureka.cz jazyková znalost Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Anobic mapy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks infografika ectaco Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic Anobic TS Tablet Element Evolveo Q9 Jazykové a vzdělávací programy EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Green Test ECO Ruční skener ScanMarker ruggear Runbo Anobic VT ASK raj-elektra.cz anobic Anobic 4000 Anobic 5000SK Apps Memrise Scanmarker Air vyuka Anobic prekladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky