Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Výukový tablet Anobic ST Slovnik Anobic Anobic 9000 Pro Evolveo Q9 Runbo infografika ectaco jazykový komunikátor jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 3 Scanmarker Air v App Storu... PC Translator Soeks Anobic Translator Anobic TS jazyková znalost raj-elektra.cz vreckový překladač řeči výukový tablet Výukový Tablet Anobic VT Jazykové a vzdělávací programy Anobic 4000 Partner Lux 2 Anobic 6000S Apps Memrise Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. anobic ekotester Soeks Anobic 5000SK Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE Travel Runbo Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Rating Heureka.cz Anobic 5000 Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Green Test ECO ruggear Scanmarker Air Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Air skener Překladač Anobic TL Překladač Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic akce Apps Duolingvo ECTACO vyuka soeks Ekotester GreenTest Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač Evolveo Q8 TOP5 Tablety Anobic ST Překladače Anobic Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. info ECTACO Překladač ECTACO ectaco software ECTACO Překladač Anobic Anobic VT ASK Anobic mapy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky