Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Překladače Anobic mapy Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Anobic 9500 Pro ectaco software ECTACO Elektronické překladače Anobic VT Anobic 6000S Evolveo Q8 Rating Heureka.cz Tablet Element Runbo raj-elektra.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Memrise vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air Anobic Překladač Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Anobic Anobic TS Anobic 6000 EVOLVEO Q8 LTE PC Translator Anobic 9000 Pro infografika ectaco Výukový Tablet Partner Lux 3 Překladač ECTACO jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TS. vreckový překladač řeči Green Test ECO Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka výukový tablet Anobic 4000 Anobic 5000 Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000SK Překladač Scanmarker ANOBIC VT ASK Anobic Translator Soeks jazykový komunikátor Dětský výukový tablet ekotester Soeks info ECTACO Anobic 8000 Pro anobic jazyková znalost akce Výukový tablet Anobic ST soeks Apps Duolingvo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 2 ECTACO TOP5 Travel Runbo Překladač Anobic 7000 skener Ekotestr Soeks Anobic 4000 Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker ruggear Anobic VTF Slovnik Anobic Evolveo Q9 Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky