Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Anobic Apps Duolingvo Anobic 4000 Slovnik Anobic soeks Překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Memrise Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic 5000SK anobic infografika ectaco Dětský výukový tablet Ekotester GreenTest Anobic 5000 raj-elektra.cz Překladač Anobic TL Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TS. Anobic 8000 Pro výukový tablet Evolveo Q9 skener Překladač Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Scanmarker Scanmarker Air Partner Lux 3 software ECTACO Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000S Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka info ECTACO Anobic 4000 vyuka Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Překladač Ekotestr Soeks Anobic VT ASK mapy ruggear Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Runbo Anobic prekladač Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO ectaco Anobic 9500 Pro Apps Anobic Soeks PC Translator Anobic TS vreckový překladač řeči Překladače Anobic jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic TL akce Výukový Tablet Scanmarker Air v App Storu... TOP5 ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ECTACO Anobic VTF Anobic VT Partner Lux 2 Evolveo Q8 Anobic Translator Tablet Element jazykový komunikátor Anobic Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky