Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Jazykové a vzdělávací programy ectaco Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE Dětský výukový tablet Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic Výukový Tablet akce Anobic 9000 Pro raj-elektra.cz Evolveo Q9 Anobic VT ASK Anobic 8000 Pro Evolveo Q8 Apps Memrise Apps Duolingvo TOP5 jazyková znalost Překladač Anobic TS. Tablety Anobic ST Anobic 6000 Soeks anobic Partner Lux 3 skener Anobic prekladač Anobic TS Green Test ECO Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Runbo jazykový komunikátor Tablet Element Scanmarker Air v App Storu... ECTACO Scanmarker Air Ekotester GreenTest ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Air výukový tablet Anobic 6000S mapy Slovnik Anobic Travel Runbo Překladač Anobic TL Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 5000 Překladač Anobic 7000 Anobic 5000SK infografika ectaco vyuka Scanmarker Anobic 4000 Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. soeks Anobic VT vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 info ECTACO Ekotestr Soeks Apps Anobic software ECTACO Výukový tablet Anobic ST PC Translator Překladač Anobic Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic Překladač ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky