Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Dětský výukový tablet Překladač Překladač Anobic 7000 skener jazyková znalost Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor vyuka Anobic 4000 Ekotestr Soeks Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Anobic Anobic 6000 EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK TOP5 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air Elektronické překladače Anobic 9000 Pro Anobic VT Partner Lux 2 Překladač Anobic TS. Scanmarker Evolveo Q9 Tablet Element Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker PC Translator Kapesní překladač Anobic TT Překladač ECTACO Anobic 5000SK Travel Runbo Výukový Tablet výukový tablet Runbo anobic info ECTACO Kapesní překladač Anobic Rating Heureka.cz soeks Anobic 9500 Pro Anobic VTF Soeks Překladač Anobic TL akce Anobic Translator raj-elektra.cz Anobic 5000 vreckový překladač řeči Apps Memrise Scanmarker Air Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 Anobic TS Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Green Test ECO software ECTACO ruggear Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic Překladače Anobic Apps Duolingvo jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco Výukový tablet Anobic ST ectaco Slovnik Anobic mapy ekotester Soeks Tablety Anobic ST Anobic 7000 Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Anobic 6000S ECTACO ANOBIC VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky