Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Green Test ECO Scanmarker Air v App Storu... Anobic 7000 ekotester Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 3 info ECTACO Tablet Element Anobic 4000 Překladač Anobic TL Ekotestr Soeks Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro Anobic VT Evolveo Q9 TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy anobic ectaco Anobic Anobic TS jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Air Anobic VTF Rating Heureka.cz Anobic 9000 Pro Elektronické překladače Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST Dětský výukový tablet Scanmarker Air Runbo Překladač Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Memrise soeks jazyková znalost Překladač ECTACO ECTACO Anobic 5000 jazykový komunikátor Anobic Anobic VT ASK software ECTACO Slovnik Anobic PC Translator Partner Lux 2 Výukový Tablet Překladač Anobic TS. Soeks Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT skener ruggear Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Překladače Anobic Apps Anobic Překladač Anobic Apps Duolingvo Anobic 6000 vyuka Anobic 9500 Pro Travel Runbo Anobic 6000S Překladač ANOBIC VT ASK raj-elektra.cz Anobic Translator akce výukový tablet infografika ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky