Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Scanmarker Air Dětský výukový tablet výukový tablet Překladač Anobic Apps Anobic Anobic 5000 Překladače Anobic Překladač ECTACO Evolveo Q9 Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Anobic 6000 Apps Duolingvo Překladač Anobic TL Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Tablet Element Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. info ECTACO Slovnik Anobic Výukový Tablet PC Translator Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač ECTACO mapy Apps Memrise TOP5 Travel Runbo Ekotestr Soeks soeks Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic 7000 raj-elektra.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Runbo Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 infografika ectaco anobic Elektronické překladače software ECTACO ectaco Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Anobic VTF jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TS. akce Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST Anobic 5000SK vyuka Soeks Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Překladač EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Anobic 7000 ruggear Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9000 Pro vreckový překladač řeči jazyková znalost ANOBIC VT ASK Rating Heureka.cz Anobic 6000S Ekotester GreenTest Scanmarker skener Kapesní překladač Anobic TT Anobic TS ekotester Soeks Anobic VT Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky