Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Ekotestr Soeks Anobic 6000S Rating Heureka.cz Anobic 5000 Apps Memrise Scanmarker Air akce Runbo Soeks ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vyuka Překladač Anobic 7000 Anobic VTF Překladač Anobic Překladač Anobic TL Anobic 8000 Pro ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor software ECTACO Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air v App Storu... Překladač ECTACO Anobic 4000 Anobic anobic mapy ECTACO Dětský výukový tablet Apps Anobic Anobic prekladač Slovnik Anobic Anobic 6000 Překladač Evolveo Q8 Výukový Tablet Green Test ECO Výukový tablet Anobic ST Anobic TS jazyková znalost jazykový komunikátor Evolveo Q8 Tablet Element Tablety Anobic ST Anobic 9500 Pro soeks Elektronické překladače info ECTACO výukový tablet skener ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Air Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy Travel Runbo ruggear Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker PC Translator jazykový komunikátor Anobic Překladače Anobic Anobic Translator Apps Duolingvo infografika ectaco TOP5 Scanmarker Anobic VT raj-elektra.cz Anobic 4000 Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT ASK Překladač Anobic TS. Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 3 Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky