Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S Ekotester GreenTest Apps Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic TS Anobic VT Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic TT anobic Překladače Anobic Dětský výukový tablet Výukový Tablet Tablety Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... soeks PC Translator Překladač Anobic Apps Memrise Evolveo Q8 Anobic Translator akce Anobic VT ASK Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Air infografika ectaco Výukový tablet Anobic ST Green Test ECO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. skener software ECTACO Ekotestr Soeks TOP5 jazyková znalost mapy Překladač Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Anobic jazykový komunikátor ectaco Kapesní překladač Anobic vyuka Travel Runbo vreckový překladač řeči Anobic 4000 ruggear Tablet Element ECTACO Soeks Anobic 9500 Pro Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Anobic 5000SK Anobic 7000 Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Evolveo Q9 info ECTACO Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 Runbo Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air Anobic 4000 výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Překladač ECTACO Překladač Anobic TL ANOBIC VT ASK Anobic 5000 Anobic prekladač Scanmarker Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky