Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Partner Lux 2 Anobic Scanmarker Air PC Translator Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz Travel Runbo infografika ectaco Anobic Translator jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic ruggear Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 Apps Memrise Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT Soeks Apps Duolingvo akce Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Apps Anobic Evolveo Q9 Anobic VT ASK Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000 Ruggear 500 a vyuka ANOBIC VT ASK Tablety Anobic ST Anobic prekladač Překladač Anobic TS. Anobic TS Hovoriaci vreckový překladač řeči výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000 ectaco vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz anobic Runbo Anobic 6000S skener Dětský výukový tablet Scanmarker Anobic 7000 vyuka Ruční skener ScanMarker soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Evolveo Q8 info ECTACO Ekotestr Soeks Tablet Element Překladač Anobic Partner Lux 3 Anobic 5000SK jazyková znalost Výukový Tablet Anobic 4000 Anobic 9000 Pro ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic Výukový tablet Anobic ST ECTACO TOP5 Anobic VT Evolveo Q8 Překladač mapy Anobic 9500 Pro Překladače Anobic Anobic 8000 Pro Green Test ECO software ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky