Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
ectaco Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 Soeks Anobic VT ASK Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Slovnik Anobic skener Kapesní překladač Anobic ekotester Soeks Ekotestr Soeks Partner Lux 2 Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 Evolveo Q8 Tablety Anobic ST Apps Anobic Anobic TS Ruční skener ScanMarker Air Překladač PC Translator Elektronické překladače Scanmarker Anobic Anobic VT vyuka Dětský výukový tablet ruggear info ECTACO akce Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Překladač ECTACO Ekotester GreenTest Tablet Element Scanmarker Air v App Storu... Anobic prekladač výukový tablet Anobic Translator Výukový Tablet jazyková znalost Překladač Anobic software ECTACO raj-elektra.cz jazykový komunikátor Překladač Anobic 7000 infografika ectaco soeks TOP5 Anobic 9000 Pro Anobic 6000S anobic Anobic 9500 Pro Anobic 6000 mapy vreckový překladač řeči ECTACO Scanmarker Air Překladače Anobic Anobic VTF Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo Apps Memrise Anobic 5000SK Anobic 4000 Rating Heureka.cz Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky