Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000 Překladač Anobic TS. raj-elektra.cz Anobic VT Ruggear 500 a vyuka Apps Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 4000 Překladač ECTACO Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker PC Translator Slovnik Anobic ECTACO Tablet Element jazykový komunikátor Výukový tablet Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE soeks software ECTACO Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 2 ruggear Jazykové a vzdělávací programy anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000S Anobic 4000 infografika ectaco jazyková znalost Anobic jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TL Ekotestr Soeks Green Test ECO Evolveo Q9 TOP5 Anobic 9500 Pro Anobic 8000 Pro Anobic prekladač Tablety Anobic ST Anobic VT ASK vreckový překladač řeči Elektronické překladače mapy Soeks Apps Memrise ekotester Soeks Partner Lux 3 Evolveo Q8 Anobic 7000 Překladač Scanmarker Air Scanmarker Anobic VTF vyuka ectaco Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker akce skener Anobic TS Apps Duolingvo info ECTACO Dětský výukový tablet Překladač Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic Runbo Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 9000 Pro Překladače Anobic Anobic 5000SK výukový tablet Výukový Tablet Travel Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky