Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
vreckový překladač řeči Anobic 5000SK TOP5 Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE ECTACO Ruční skener ScanMarker ruggear Překladač Anobic Dětský výukový tablet Apps Duolingvo Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Soeks Překladač Anobic 7000 Anobic Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO Anobic VT ASK PC Translator akce skener Kapesní překladač Anobic TT Elektronické překladače Runbo jazykový komunikátor Ekotester GreenTest jazyková znalost Anobic 6000S Překladače Anobic ekotester Soeks Anobic 4000 Anobic prekladač Apps Anobic Tablet Element jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco Anobic 7000 ectaco software ECTACO Rating Heureka.cz Překladač Anobic TL soeks Partner Lux 3 Apps Memrise Anobic VT Překladač Ekotestr Soeks raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro Scanmarker Air v App Storu... výukový tablet vyuka Anobic 4000 Anobic 5000 Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker mapy ANOBIC VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 anobic Anobic 9500 Pro Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS Překladač Anobic TS. Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q9 Anobic VTF Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Green Test ECO Partner Lux 2 Travel Runbo Scanmarker Air Tablety Anobic ST info ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky