Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL raj-elektra.cz Anobic 5000SK ectaco Anobic 5000 Anobic 9000 Pro ekotester Soeks Anobic TS Travel Runbo Apps Memrise vyuka Evolveo Q8 Anobic 4000 Anobic VT anobic Anobic VTF info ECTACO Výukový Tablet PC Translator infografika ectaco Slovnik Anobic jazykový komunikátor Ekotestr Soeks ECTACO akce Ruční skener ScanMarker soeks Překladač Anobic Tablet Element Anobic Translator Tablety Anobic ST TOP5 ANOBIC VT ASK Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči ruggear Scanmarker Air Elektronické překladače Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic TT Runbo Scanmarker Anobic 6000 Překladač Apps Duolingvo Evolveo Q9 mapy Anobic 7000 Soeks výukový tablet Green Test ECO software ECTACO jazyková znalost Překladač Anobic TL Překladač ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Anobic 6000S Překladače Anobic Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Anobic 4000 Rating Heureka.cz Překladač Anobic TS. Anobic prekladač Apps Anobic Ekotester GreenTest EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 3 Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic 7000 Anobic Ruční skener ScanMarker Air skener Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky