Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Překladač ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Anobic 5000 Apps Memrise Anobic 5000SK Anobic VT raj-elektra.cz Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic vreckový překladač řeči mapy Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ASK Ekotestr Soeks info ECTACO Travel Runbo ekotester Soeks Partner Lux 2 ectaco Runbo Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker ruggear infografika ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vyuka Evolveo Q9 TOP5 Anobic 7000 Anobic 6000S Anobic 8000 Pro Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči anobic Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Apps Duolingvo PC Translator Anobic 4000 Anobic TS Výukový Tablet Anobic prekladač Překladač jazykový komunikátor jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air v App Storu... Rating Heureka.cz Tablety Anobic ST skener Scanmarker Air soeks akce Anobic Green Test ECO Anobic 6000 Ruggear 500 a vyuka Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 Tablet Element Ekotester GreenTest jazyková znalost Dětský výukový tablet Soeks Překladač Anobic TS. výukový tablet ECTACO Apps Anobic Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 software ECTACO Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky