Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
soeks TOP5 Anobic 6000S akce PC Translator EVOLVEO Q8 LTE infografika ectaco Tablet Element Travel Runbo anobic Apps Anobic Překladač ECTACO Výukový Tablet Soeks Překladač Anobic Anobic 6000 Partner Lux 2 Anobic VTF Překladač Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 ECTACO vyuka Překladač Anobic TS. ruggear Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q9 jazykový komunikátor Ekotester GreenTest Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 9500 Pro Anobic 4000 Anobic Translator vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Anobic 8000 Pro Partner Lux 3 Dětský výukový tablet Apps Memrise Ekotestr Soeks Elektronické překladače Scanmarker Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic Anobic 5000SK Překladač Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000 Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Anobic VT ekotester Soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic prekladač Rating Heureka.cz ANOBIC VT ASK ectaco Anobic VT ASK Jazykové a vzdělávací programy jazyková znalost výukový tablet Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air Anobic Překladač software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Anobic TS jazykový komunikátor Anobic Překladače Anobic raj-elektra.cz Runbo skener info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Green Test ECO mapy Slovnik Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky