Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Soeks Překladač ECTACO ruggear ECTACO Anobic VT ASK Anobic TS Scanmarker Air Partner Lux 3 Anobic VTF Anobic 8000 Pro Tablety Anobic ST TOP5 infografika ectaco Anobic 5000 Anobic Translator Rating Heureka.cz raj-elektra.cz Anobic 7000 Překladač Ekotester GreenTest Anobic 5000SK Green Test ECO Scanmarker Apps Anobic Travel Runbo Anobic 4000 jazykový komunikátor Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic 7000 výukový tablet Evolveo Q9 Jazykové a vzdělávací programy Anobic soeks Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro Anobic VT Dětský výukový tablet Apps Memrise akce Slovnik Anobic Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q8 anobic skener jazyková znalost Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Air Výukový Tablet Partner Lux 2 Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Runbo Překladač Anobic PC Translator Anobic prekladač ekotester Soeks mapy ectaco Kapesní překladač Anobic Ekotestr Soeks Elektronické překladače Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker software ECTACO Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablet Element info ECTACO jazykový komunikátor Anobic Anobic 9500 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky