Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Překladač ECTACO Runbo Partner Lux 3 Anobic 5000SK Apps Duolingvo Green Test ECO ECTACO Ekotestr Soeks Anobic prekladač Dětský výukový tablet PC Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy soeks Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 Ekotester GreenTest Překladače Anobic Překladač Soeks Anobic 8000 Pro jazyková znalost ectaco Anobic 7000 Anobic 6000 software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka ANOBIC VT ASK Partner Lux 2 jazykový komunikátor Překladač Anobic TS. Výukový Tablet info ECTACO Slovnik Anobic raj-elektra.cz ruggear Anobic Tablet Element Anobic VT ASK Evolveo Q8 Anobic 4000 Travel Runbo ekotester Soeks Anobic 9500 Pro Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Air skener Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 akce TOP5 Scanmarker Air v App Storu... mapy výukový tablet Tablety Anobic ST Apps Anobic Apps Memrise Scanmarker Air Anobic Translator Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT infografika ectaco Výukový tablet Anobic ST Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Anobic TS Anobic 6000S Scanmarker anobic Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky