Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
ectaco Scanmarker Překladač Anobic TL Evolveo Q9 jazykový komunikátor Partner Lux 3 Green Test ECO jazyková znalost Apps Anobic Anobic Translator Partner Lux 2 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový Tablet raj-elektra.cz Anobic Anobic TS Travel Runbo ECTACO Runbo Scanmarker Air v App Storu... Slovnik Anobic Anobic VT Apps Duolingvo Anobic 4000 Rating Heureka.cz Překladač ECTACO Překladače Anobic výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Anobic VT ASK Anobic 9000 Pro Ekotester GreenTest Anobic prekladač infografika ectaco Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Soeks Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q8 TOP5 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Anobic 5000SK Anobic 7000 info ECTACO soeks Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 skener ruggear akce mapy Kapesní překladač Anobic TT Anobic 8000 Pro Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic Překladač Anobic TS. Tablety Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE vreckový překladač řeči Překladač Ekotestr Soeks ekotester Soeks Ruggear 500 a vyuka Tablet Element anobic Kapesní překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy software ECTACO Anobic 6000S Anobic 6000 PC Translator Anobic 5000 Apps Memrise Dětský výukový tablet vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky