Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL akce Rating Heureka.cz software ECTACO Ekotester GreenTest infografika ectaco Travel Runbo Anobic VT Anobic TS jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Runbo Scanmarker Air v App Storu... jazyková znalost ectaco Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic ECTACO ruggear Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Překladače Anobic Slovnik Anobic Evolveo Q8 Anobic 6000S Překladač ECTACO info ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO Jazykové a vzdělávací programy skener Apps Memrise Ruggear 500 a vyuka TOP5 Překladač Anobic TS. Anobic 9000 Pro Apps Anobic EVOLVEO Q8 LTE Anobic 8000 Pro Partner Lux 3 Výukový tablet Anobic ST Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic Anobic 4000 anobic raj-elektra.cz soeks Anobic Tablety Anobic ST Anobic 4000 Překladač jazykový komunikátor Anobic Dětský výukový tablet Scanmarker ANOBIC VT ASK Anobic Translator PC Translator výukový tablet Soeks Scanmarker Air Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic TT Hovoriaci vreckový překladač řeči mapy Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9500 Pro Tablet Element vyuka vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový Tablet Anobic 5000SK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky