Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Anobic Translator Anobic 4000 Soeks raj-elektra.cz Dětský výukový tablet Apps Duolingvo vyuka Překladač Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Překladače Anobic Překladač Anobic 7000 Travel Runbo ruggear Tablet Element Scanmarker Air Rating Heureka.cz akce Anobic 5000SK Runbo Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Tablety Anobic ST Anobic VT ASK ECTACO Překladač Anobic TS. Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker anobic Anobic Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 PC Translator Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Green Test ECO Scanmarker Ekotestr Soeks software ECTACO info ECTACO Slovnik Anobic Výukový Tablet vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker mapy ekotester Soeks Překladač jazykový komunikátor Anobic Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy skener Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 TOP5 Anobic 6000 Výukový tablet Anobic ST výukový tablet Anobic VT Evolveo Q9 Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Air EVOLVEO Q8 LTE soeks Anobic 8000 Pro Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic TS ectaco Kapesní překladač Anobic TT infografika ectaco Překladač Anobic Ekotester GreenTest Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči jazyková znalost Anobic 5000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky